
Mladi nogometaš HNK Brotnjo, Mate Anđelić, dobio je poziv za nastup u U-15 reprezentaciji Bosne i Hercegovine, koja će sudjelovati na Memorijalnom turniru „Josip Katalinski Škija“.
Turnir će se održati u Zenici od 15. do 21. svibnja 2026. godine, a okupljanje reprezentativaca zakazano je za petak, 15. svibnja u Trening centru NS BiH u Zenici.
Poziv u reprezentaciju veliko je priznanje za Matu Anđelića, ali i za HNK Brotnjo, čiji mladi igrač nastavlja potvrđivati svoj talent na sve višoj razini.


Anđelić je nedavno nastupio i na nogometnom turniru „Memorijal vukovarskih branitelja U-14“, gdje je s Hajdukom osvojio odlično treće mjesto. Svojim igrama bio je jedan od zapaženijih pojedinaca turnira, najbolji strijelac svoje momčadi te treći strijelac cijelog natjecanja.

Njegovi nastupi i kontinuitet dobrih igara potvrda su predanog rada, talenta i velikog potencijala koji ovaj mladi nogometaš posjeduje. Poziv u reprezentaciju Bosne i Hercegovine dodatni je poticaj za nastavak razvoja i dokaz da se rad u omladinskom pogonu HNK Brotnjo prepoznaje i izvan lokalnih okvira.
Matu Anđelića očekuje novo vrijedno iskustvo, a klubu, trenerima i suigračima ovaj poziv zasigurno predstavlja veliki razlog za zadovoljstvo i ponos.
Pri preuzimanju teksta, obvezno je navesti brotnjo.ba kao autora te dodati poveznicu na autorski članak.





