BrotnjoVijesti

Nagrada za kreativnost: Učenici OŠ fra Didaka Buntića nagrađeni izletom u Split

Učenici Osnovne škole fra Didaka Buntića iz Čitluka proveli su nezaboravan dan u Splitu kao nagradu za kreativnost, trud i zajedništvo koje su pokazali tijekom ovogodišnjeg tradicionalnog Maskenbala u Čitluku.

Na nagradno putovanje otputovala su tri razredna odjela – 8. b, 8. e i 9. e – koji su svojim originalnim maskama i maštovitim nastupima osvojili titulu najboljih na školskom maskenbalu. Izlet je darovala Općina Čitluk, koja je na taj način željela nagraditi učenike za njihov angažman i doprinos školskim manifestacijama.

Uz pobjedničke razrede, izletu su se pridružili i učenici koji su se tijekom školske godine posebno istaknuli sudjelovanjem u izvannastavnim aktivnostima i predstavljanjem škole na različitim projektima. Među njima su bili Miho Bulić, Gabriela Nika Pehar iz 9. c razreda, Nikola Krasić i Petar Pehar iz 9. b te Zoran Planinić iz 9. d razreda.

Ovi učenici nedavno su ostvarili i zapažen međunarodni uspjeh kroz projekt „Vinea pelet“, još jednom potvrdivši kvalitetu rada i predanost učenika i nastavnika OŠ fra Didaka Buntića.

Za sigurnost i organizaciju puta pobrinuli su se razrednici Renata Vuković, Jasna Ćorić i Žarko Milićević, uz podršku asistenata u nastavi Matee Ćorić i Josipa Primorca.

Tijekom boravka u Splitu učenici su obišli povijesnu jezgru grada i znamenitu Dioklecijanovu palaču, prošetali splitskom Rivom te uživali u zajedničkom druženju i stvaranju uspomena koje će dugo pamtiti.

Ovakvi nagradni izleti predstavljaju dodatni poticaj učenicima za aktivno sudjelovanje u školskim projektima, kulturnim događanjima i manifestacijama kroz koje uspješno predstavljaju svoju školu i općinu.

www.brotnjo.ba

Vezani članci

Back to top button