Sport

Završeni turniri u badmintonu i stolnom tenisu u SŠ dr. fra Slavka Barbarića

U novoj sportskoj dvorani Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića proteklih su tjedana održani turniri u badmintonu i stolnom tenisu, a završnice natjecanja odigrane su u petak, 8. svibnja.

Završni susreti pokazali su svu dinamičnost i atraktivnost ovih sportova, a veliki broj učenika i profesora ispunio je tribine škole te pružio snažnu podršku natjecateljima. Turnir je protekao u odličnom ozračju, uz stručno vodstvo profesora tjelesne i zdravstvene kulture koji su pratili natjecatelje od prvog servisa do posljednjeg boda, prenosi citluk.ba.

Najuspješniji učenici u muškoj konkurenciji bili su Robert Dragičević (II.6), koji je osvojio prvo mjesto u stolnom tenisu, te Nikola Pehar (III.4), pobjednik turnira u badmintonu.

U ženskoj konkurenciji naslov pobjednice u stolnom tenisu pripao je Sari Dodig (II.1), dok je najbolja u badmintonu bila Ena Grebenar (II.3).

Iz škole ističu kako turnir nije bio samo prilika za sportsko natjecanje i osvajanje medalja, nego i potvrda koliko sport doprinosi zajedništvu i pozitivnoj atmosferi među učenicima.

“Zahvaljujemo profesorima tjelesne i zdravstvene kulture na organizaciji turnira, a svim pobjednicima od srca čestitamo” poručili su iz SŠ dr. fra Slavka Barbarića u objavi koju je napisala učenica Sara Traina.

www.brotnjo.ba

Vezani članci

Back to top button